welcome
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 al diablo con los guapos

Go down 
АвторПорака
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: al diablo con los guapos   Саб Јан 17, 2009 11:22 am

тука коментирајте ја серијата и поставувајте сликиВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: al diablo con los guapos   Саб Јан 17, 2009 12:00 pm

слики ме мрзи да поставам иначе супер е серијава

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: al diablo con los guapos   Саб Јан 17, 2009 12:38 pm

хехе фалаааа .. па со ек ставас ја скоро сите ги стаив ке стаам усе после ... ахх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: al diablo con los guapos   

Вратете се на почетокот Go down
 
al diablo con los guapos
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
avril lavigne :: разно :: серии и филмови-
Отиди до: