welcome
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 член на денот

Go down 
АвторПорака
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: член на денот   Пет Јан 16, 2009 7:57 pm

тука ке се бира член на денот


денешен член на денот не е никој пошо ја и нин4е сме админи

_________________


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Пет Јан 16, 2009 8:03 pm

ама може и админи а бидејки сега јас имам повеке од тебе значи
дека јас сум членот на денот
честитки --- благодарам

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Пет Јан 16, 2009 8:07 pm

абе немозе ... админ си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Пет Јан 16, 2009 8:08 pm

па добро де
добро во ред
само денес може?

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Саб Јан 17, 2009 9:52 am

може ај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Саб Јан 17, 2009 4:56 pm

денешен член на денот е дијан4е Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tei4ot
Admin
tei4ot

Број на мислења : 36
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Нед Јан 25, 2009 12:08 pm

lele vanjo ja ko da ne sum admin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://avril-lavigne.forumakers.com
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Пон Фед 02, 2009 7:33 am

па ти незнаеш како да видиш кој е член на денот ти ко прво незнаеш што е тоа лолззз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tei4ot
Admin
tei4ot

Број на мислења : 36
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Саб Фед 07, 2009 1:29 pm

auu da be ja vanja sum mislis i glupa sum sry ali ne sum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://avril-lavigne.forumakers.com
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: член на денот   Пет Мар 06, 2009 5:19 am

dobro aj ne se karajte haha

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: член на денот   

Вратете се на почетокот Go down
 
член на денот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
avril lavigne :: разно :: натпреварувања-
Отиди до: