welcome
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 пријави

Go down 
АвторПорака
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: пријави   Пет Јан 16, 2009 7:28 pm

за да бидете одбран за модератор треба да донесете 3 активни члена


пријавете се

ник
година на раѓање
членови кои ги донесов
се приајавувам!

_________________
Последната промена е направена од TOXICAL-PRINCESS на Саб Јан 17, 2009 8:56 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 7:30 pm

да се пријатат вања, а?

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 7:34 pm

абе нин4е ..... Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 7:35 pm

хахахахаххахахаахахаха ..... како баш заприметувам а?

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 7:36 pm

еј ај попрај ми го хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 7:40 pm

ме мрзи сеа
поправи си го ти

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 8:09 pm

ке плацам Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Пет Јан 16, 2009 8:09 pm

плачи
јас ке си постувам
хахахах

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: пријави   Саб Јан 17, 2009 8:56 am

хаха ок сама ке си го поправам .. Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: пријави   

Вратете се на почетокот Go down
 
пријави
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
avril lavigne :: Добродојдовте :: пријави за модератор-
Отиди до: