welcome
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 несакам да се зачленам бидејки?

Go down 

несакам да се зачленам бидејки?
гаден е
0%
 0% [ 0 ]
не е убаво уреден
0%
 0% [ 0 ]
досадно е на него
0%
 0% [ 0 ]
не знам како
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 0
 

АвторПорака
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: несакам да се зачленам бидејки?   Пет Јан 16, 2009 7:26 pm

тука гостите ке ги ги пишуваат причините поради кои не сакаат да се зачленат на овој форум ....

_________________


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
несакам да се зачленам бидејки?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
avril lavigne :: Добродојдовте :: Гости-
Отиди до: