welcome
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Претставете се

Go down 
АвторПорака
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 6:56 pm

тука претставете се

_________________


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 6:58 pm

Zdravo jas sum nina i imam 12 godini, ziveam vo skopje
ako ve interesira uste nesto slobodno prasajte

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:06 pm

добродојде нина .. се надевам дека ке се забавуваш ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:07 pm

Fala vanja
ajde sega i ti predstavi se (iako jas te znam xD)

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:11 pm

хехе ... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:14 pm

pa so se smees??
jas zboram najserizno xD

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:15 pm

хаха ок ок .. не се нервирај губиш лепота .. Very Happy

јас сум вања јакимовик учам во основното чилиште владо тасевски и тооо .. задовона ?


Последната промена е направена од TOXICAL-PRINCESS на Пет Јан 16, 2009 7:17 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:16 pm

lele vanja ke te ubijam
i ajde da ne zabeguvme mnogu od temava predstavi se ako sakas
a ako ne sakas, nemoras

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:17 pm

ете погоре се претставив ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:27 pm

да видов
задоволна сум
хахахаха

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:29 pm

хаха супер јеее нина е задоволна ... хихи мтс Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:29 pm

леле вања те убив да знаеш
и доста бегаме од тема

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пет Јан 16, 2009 7:33 pm

ај ај ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e

Dijan4e

Број на мислења : 1
Join date : 2009-01-17

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Саб Јан 17, 2009 3:26 pm

Здраво јас сум Дијана од Кратово имам 12години и форумот е пресупер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja

Sanja

Број на мислења : 2
Join date : 2009-01-17

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Саб Јан 17, 2009 3:32 pm

Јас сум Сања имам 13 години и супер е форумот и да доаѓам од Струмица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Саб Јан 17, 2009 3:37 pm

фалаа дијан4е и добродојдобте се надевам дека ке се забавувате ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e

nin4e

Број на мислења : 87
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Нед Јан 18, 2009 5:01 pm

TOXICAL-PRINCESS напиша:
фалаа дијан4е и добродојдобте се надевам дека ке се забавувате ..

_________________

I always needed time on my own
I never thought I'd need you there when I cry
And the days feel like years when I'm alone
And the bed where you lie is made up on your side
When you walk away I count the steps that you take
Do you see how much I need you right now
[i]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja

Sanja

Број на мислења : 2
Join date : 2009-01-17

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Саб Јан 24, 2009 4:07 am

фала фала супер ке си поминувам Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Саб Јан 24, 2009 7:26 am

n.p Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tei4ot
Admin
tei4ot

Број на мислења : 36
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Нед Јан 25, 2009 12:06 pm

hi ja sum tea iam 12 god i sum od sk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://avril-lavigne.forumakers.com
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Чет Јан 29, 2009 10:03 am

теа мислам дека се претстави али нвм Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tei4ot
Admin
tei4ot

Број на мислења : 36
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Нед Фед 01, 2009 3:58 am

hehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://avril-lavigne.forumakers.com
TOXICAL-PRINCESS

TOXICAL-PRINCESS

Број на мислења : 146
Join date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   Пон Фед 02, 2009 7:30 am

waaaaaaaaaaaaaaaa Mad Mad Mad престни да пишуваш безмислени постовииии ме нервираш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставете се   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставете се
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
avril lavigne :: Добродојдовте :: Добродојдовте-
Отиди до: